با اطمینان خرید کنید

پاورپوینت فهرست بهای تاسیسات مکانیکی 96

پاورپوینت فهرست بهای تاسیسات مکانیکی 96

 

پاورپوینت فهرست بهای تاسیسات مکانیکی 96

 

این فهرست بها که به تاسیسات مکانیکی داخل ساختمان اختصاص دارد، تاسیسات مکانیکی محوطه یک یا چند ساختمان را نیز شامل می شود.

شبکه هاي آب و فاضلاب محوطه هاي بزرگ، مانند شهرکها، خارج از دامنه کاربرد این فهرست است.

 1. شرح ردیف ها و موارد درج شده در کلیات و مقدمۀ فصل ها، به تنهایی تعیین کننده مشخصات کامل کار نیست . بهاي واحد هر یک از ردیفها در صورتی قابل پرداخت است که کار، طبق نقشه و مشخصا ت فنی انجام شود و با مشخصات تعیین شده در این فهرست بها و ردیف مورد نظر مطابقت داشته باشد.
 2. قیمت هاي این فهرست بها، متوسط هزینۀ اجراي کارهاي مربوط به رشتۀ تاسیسات مکانیکی ساختمان بوده و شامل هزینه هاي تأمین و به کارگیري نیروي انسانی ، ماشین آلات و ابزار وهمچنین تأمین مصالح مورد نیاز، شامل ، تهیه ، بارگیري ، حمل و باراندازي مصالح ، جابه جایی مصالح در کارگاه ، اتلاف مصالح ، استقرار، نصب، شستشو و تمیز کردن وبه طور کلی ، اجراي کامل کار است . هزینۀ آزمایش و راه اندازي در بهاي واحد ردیف هاي این فهرست بها پیش بینی شده است . دستگاههاي موضوع این فهرست بها، علاوه بر آنچه در کلیات، مقدمه فصل ها و شرح ردیف هاي مربوط درج شده است، باید شامل کلیه قطعات و لوازم استاندارد بطور کامل بوده و آماده بهره برداري باشد.
 3. قیمت هاي این فهرست بها، قیمت هاي کاملی براي انجام کار، طبق نقشه و مشخصات فنی است . هیچ گونه اضافه اي بابت عمق ، ارتفاع و یا کیفیات دیگري که اجراي کار را مشکلتر یا مخصوص کند، جز آنچه به صراحت در این فهرست بها براي آن بها یا اضافه بها پیش بینی شده است ، قابل پرداخت نیست .
 4. در قیمت ردیف هاي این فهرست بها، هزینه هاي تهیه ، حمل ، نصب ، آزمایش و راه اندازي منظور شده است . براي اختصار از درج عبارت "تهیه ، حمل ، نصب ،آزمایش و راه اندازي " در شرح ردیف ها صرف نظر شده است .
 5. 6.هزینه حمل مصالح تا فاصله 30 کیلومتر در قیمت ردیفها پیش بینی شده است و هزینه مازاد بر 30 کیلومتر براي هیچ یک از مصالح پرداخت نخواهد شد.
  7.هزینه تعبیه محل عبور لوله ها، کانالها و همچنین ساخت محل نصب دستگاهها، در قیمت ردیف هاي این فهرست بها پیش بینی نشده است .
  8.مبالغ مربوط به ضریب هاي طبقات، منطقه اي، بالاسري و هزینه تجهیز و برچیدن کارگاه ، در صورتی قابل پرداخت است
  که در برآورد هزینه اجراي کار منضم به پیمان ، منظور شده باشد.به عبارت دیگر در صورت عدم پیش بینی این ضریب ها یا هزینه ها در برآورد، مبالغ مربوط به آن قابل پرداخت نمی باشد.
  1. عملیاتی که پس از انجام پوشیده می شود و امکان بازرسی کامل آنها بعدا میسر نیست ، مانند لوله ها و کانالها، باید مطابقت آنها با نقشه هاي اجرایی ، مشخصات فنی و دستور کارها، حین اجراي کار و قبل از پوشیده شدن ، با مهندس مشاور صورت جلسه شوند.

  16 .مصالح پاي کار، مطابق پیوست 1 در صورت وضعیت هاي موقت منظور میشود

 6. 2-20 . صورتجلسات باید به امضاي پیمانکار، مهندس ناظر مقیم، مهندس مشاور و کارفرما (در موارد تعیین شده) برسد. تمامی صورت جلسات باید توسط کارفرما به مهندس مشاور براي اعمال در صورت وضعیت به همراه موضوع کار و جدول خلاصه مقادیر ابلاغ شود. صورتجلسات فاقد ابلاغ کارفرما معتبر نبوده و قابل استناد نمی باشد. ابلاغ صورتجلسات توسط کارفرما به منظور مستند سازي مدارك و صورتجلسات بوده و از تعهدات و مسئولیت هاي مهندس مشاور و پیمانکار نمی کاهد.

  3-20 . تاریخ ابلاغ کارفرما باید با زمان اجراي عملیات موضوع صورت جلسه مطابقت داشته باشد و ابلاغ صرفا با مسوولیت و تایید بالاترین مقام دستگاه اجرایی می تواند در زمان دیگر انجام شود.

  4-20 . هرگونه پرداخت به پیمانکار از بابت کار انجام شده (در ارتباط با موضوع صورتجلسه) قبل از تنظیم و ابلاغ صورتجلسه مجاز نمی باشد.

  21 .این فهرست بها بر مبناي قیمت هاي سه ماهه چهارم سال 1395 محاسبه شده است .

 

 

فصل دوم . لوله های چدنی

فصل سوم . لوله های پی .وی .سی و پلی پروپیلن

فصل چهارم . لوله های پلی اتیلن

فصل ششم . لوله های مسی

فصل هفتم . شیرها

فصل هشتم . قطعه انبساط

فصل نهم لرزه گیر ها

فصل یازدهم . صافی

فصل دوازدهم . دیگ حرارتی آب گرم

فصل سیزدهم . دیگ بخار

فصل چهاردهم . مشعل – دستگاه های گرم کننده تابشی

فصل شانزدهم . آب گرم کن

فصل هفدهم . رادیاتور

فصل هجدهم . آب سردکن

فصل نوزدهم . کانال هوا، دریچه هوا و دودکش

فصل بیست و یکم . فن کویل ، یونیت هیتر

فصل بیست و دوم . کولرآبی

فصل بیست و چهارم . الکتروپمپ

فصل بیست و پنجم . عایق

فصل سی ام . وسایل آتش نشانی

 

 

 

 

متن بالا فقط قسمتی از اسلایدهای  پاورپوینت میباشد، بعد از پرداخت آنلاین ، نسخه کامل فایل را دانلود نمایید 

تعداد اسلاید : 70
فرمت: پاورپوینت با قابلیت ویرایش  ppt

مناسب برای ارایه کلاسی  در کنفرانس ها

فروشگاه ما زیر مجموعه سایت filesell می باشد  که  دارای نماد اعتماد الکترونیکی  دو ستاره  وثبت شده در سامانه ساماندهی می باشد ( از بخش پیوندها قابل بررسی می باشد) بنابراین میتوانید با خیالی آسوده اقدام به خرید با درگاه های امن بانکی  نمایید

در صورت هرگونه مشکل در روند خرید و دریافت فایل از طریق بخش پشتیبانی ویا ایمیل سایت (بخش تماس با ما) مشکل خود را اعلام بفرمایید

در صورت نارضایتی ازفایل میتوانید مبلغ خود را پس بگیرید

با توجه به محدودیت های ایجاد شده توسط برخی از بانکها در خریدهایی با مبالغ کمتر از 5000 تومان مانند بانک ملی و ...،خواهشمند است جهت انجام این قبیل خریدها از کارتهای سایر بانکهای بدون محدودیت مبلغ استفاده فرمایید

در هنگام خرید حتما ایمیل یا شماره تلفن خود را ثبت و نمایید در غیر این صورت کد رهگیری بانکی را حفظ نمایید امکان رهگیری فقط با موارد فوق امکان پذیر است

امکان 10 بار دانلود با یک پرداخت در 5 روز اینده وجود دارد

 

 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,950 تومان
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 5,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
fehrest-baha-tasisat_1921240_3926.zip9.4 MB

پاورپوینت فهرست بهای ابنیه

   پاورپوینت فهرست بهای ابنیه        فصل اول.عملیات تخریب فصل دوم :عملیات خاکی با دست فصل سوم : عملیات خاکی با ماشین فصل چهارم : عملیات بنایی با سنگ ´ فصل ششم . قالب بندی فلزی فصل هفتم : کارهای فولادی با میلگرد فصل نهم :کارهای فولادی سنگین فصل دهم :سقف بتنی فصل دوازدهم :بتن پیش ساخته و بلوک چینی فصل سیزدهم . عایق کاری رطوبتی   ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,500 تومان