با اطمینان خرید کنید

پاورپوینت ژئوکامپوزیت

پاورپوینت ژئوکامپوزیت

ژئوکامپوزیت چیست؟

تعریف ساده :

ژئوكامپوزيت ها تركيب دويا چندتايي از ژئوتكستايل ها، ژئوگريدها، ژئونت ها يا ژئوممبران ها هستند. ویژگی ژئوکامپوزیت ترکیبی از ویژگی های ورق های به کاربرده شده در ساخت آن است و به روش بهینه تر و با هزینه کمتری نسبت به استفاده همزمان از محصولات مذکور تولید شده است. به طور کلی ژئوکامپوزیت ها دارای کاربردهایی چون نفوذناپذیرسازی، زهکشی Drainage، فیلتراسیون و مقاوم سازی خاک هستند.

تعریف به صورت تخصصی :

ژئوکامپوزیت ها ترکیبی از  ژئوگرید با ژئوتکستایل می باشند.

ژئوگریدها، نوعی محصول مشبک می باشد که به‌ صورت تار و پود، یا فواصل مشخص، در دو جهت و با مقاومت بالا تولید می‌‌شود. از این شبکه‌ها به اشکال تک لایه و چند لایه، می‌‌توان، برای مسلح و مقاوم نمودن سطوح خاکریزی، با مساحت کم استفاده نمود. ژئوگریدها ضمن بالا بردن پایداری خاک از تغییر مکان‌های افقی آن جلوگیری می‌‌کند.

به دلیل اینکه ژئوگریدها با توجه به ساختار و خواص پلیمرها دارای مقاومت نهایی محدود شده‌ای هستند، بنابراین  در یک سیستم مرکب، یک ژئوگرید به همراه ژئوتکستایل برای سهولت، در توسعه سطح خاکریز می‌‌تواند بکار گرفته شود و سپس خاکریز برروی آن اجرا گردد.

ژئوکامپوزیت‌ها همچون کولباندرین (زهکشی عمیق) و یا انکادرین (زهکشی افقی و قائم) در تحکیم اراضی سست، از طریق تسهیل در خروج آب موجود در خاک و جمع‌آوری و هدایت آبهای نشتی و در تماس با سازه‌ها با استفاده از زهکشی‌های قائم و افقی، مورد استفاده قرار گیرد.

این محصول در عین داشتن خواص ژئوتکستایل نبافته، بخاطر وجود تاروپود (بافت) در ساختار آن ، به لحاظ مقاومت کششی و خواص تنش کرنش دارای شرایط بهتری می باشد . البته بخاطر تراکم کم تاروپودها نسبت به ژئوتکستایل بافته، مقادیر بالای مقاومت کششی را نمی توان از ژئوکامپوزیت ها انتظار داشت.این نوع از ژئوکامپوزیت ها را عمدتا” جهت تقویت خاکریز راه و راه آهن و تقویت روکش های آسفالتی بکار می برند.

 

 • ژئوکامپوزیت چیست؟
 • تعریف به صورت تخصصی :
 • ترمیم روکش آسفالت توسط ژئوکامپوزیت آسفالتی
 • مزایای استفاده از ژئوکامپوزیت:
 • لایه زهکشی و ایزولاسیون
 • انواع ژئوکامپوزیت ها:
  کاربرد ژئودرین ها:
 • کامبیگرید (ژئوکامپوزیت)
 • مقایسه عملکرد ژئوکامپوزیت ژئوتکستایل افزایش عمر کاهش ضخامت روکش آسفالتیمقایسه عملکرد ژئوکامپوزیت ژئوتکستایل افزایش عمر کاهش ضخامت روکش آسفالتی
 • نصب ژئوکامپوزیت
 • طریقه جوش ژئوكامپوزیت
 • شرکت های مجری و تولیدی :
 •  

متن بالا فقط قسمتی از اسلایدهای  پاورپوینت میباشد، بعد از پرداخت آنلاین ، نسخه کامل فایل را دانلود نمایید 

تعداد اسلاید : 22
فرمت: پاورپوینت با قابلیت ویرایش  ppt

مناسب برای ارایه کلاسی  در کنفرانس ها

فروشگاه ما زیر مجموعه سایت filesell می باشد  که  دارای نماد اعتماد الکترونیکی  دو ستاره  وثبت شده در سامانه ساماندهی می باشد ( از بخش پیوندها قابل بررسی می باشد) بنابراین میتوانید با خیالی آسوده اقدام به خرید با درگاه های امن بانکی  نمایید

در صورت هرگونه مشکل در روند خرید و دریافت فایل از طریق بخش پشتیبانی ویا ایمیل سایت (بخش تماس با ما) مشکل خود را اعلام بفرمایید

در صورت نارضایتی ازفایل میتوانید مبلغ خود را پس بگیرید

با توجه به محدودیت های ایجاد شده توسط برخی از بانکها در خریدهایی با مبالغ کمتر از 5000 تومان مانند بانک ملی و ...،خواهشمند است جهت انجام این قبیل خریدها از کارتهای سایر بانکهای بدون محدودیت مبلغ استفاده فرمایید

امکان 10 بار دانلود با یک پرداخت در 5 روز اینده وجود دارد

 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
jeo-composit-_1920665_3654.zip1.4 MB