با اطمینان خرید کنید

پاورپوینت بررسی محیط بازاریابی

پاورپوینت بررسی محیط بازاریابی
 
پاورپوینت بررسی محیط بازاریابی
 
نام درس:بازاریابی ومدیریت بازار
 

 

 

 

 

روند عبارت است از مسیر یا توالی وقایعی که دارای تحرک و دوام باشد.»

مثلا افزایش مشارکت زنان در نیروی کار، یک روند است که این پیامدها را به دنبال داشته است: رشد سریع حرف مهدکودک داری؛ افزایش مصرف غذاهایی که توسط مایکروویو آماده می شود؛ تولید پوشاک اداره پسند مخصوص خانم ها و سایر فرصت های حرفه ای. تشخیص یک روند، کنکاش درباره پیامدهای احتمالی آن و تعیین فرصت ها از جمله مهارت های بازاریابی به شمار می روند.

فیت پاپ کورن به ده روند در اقتصاد اشاره می کند

pفیت پاپ کورن یک مؤسسه مشاوره ای را در زمینه بازاریابی اداره می کند که برین ریورس نام دارد و تاریخ تأسیس آن به سال ۱۹۷۴ باز می گردد.
p1.  بیرون زدن: بیرون زدن عبارت است از انگیزش ناگهانی برای تغییر زندگی فرد به طوری که با سرعت کندتر اما مفیدتری حرکت کند.
p2.  پناه گرفتن: پناه گرفتن عبارت است از انگیزش ناگهانی برای در منزل ماندن وقتی احساس می کنید که دنیای بیرون خشن و خطرآفرین است.
p3.  زیر سالی: عبارت از تمایل به کردار و رفتار و احساس جوان تربودن است. شخصیت های پرجاذبه امروزی نظیر؛ پل نیومن (بالای ۶۵ سال) و الیزابت تیلور (بالای ۶۰ سال) از آن جمله هستند.
p.  اگونومیکس: عبارت است از تمایل مردم به نشان دادن فردیت خود به طوری که از دیگران متمایز جلوه گر شوند. البته منظور جنون خودپرستی نیست، بلکه فرد در اینجا خیلی ساده خواهان آن است که با آنچه دارد و تجربیات شخصی اش، فردیت خود را اظهار نماید.
p5.  ماجراجویی تخیلی: ماجراجویی تخیلی نیاز فزاینده مردم به رهایی عاطفی و جبران کارهای روزمره و کسل کننده را تأمین می کند. مردم این نیاز را از طریق گذران تعطیلات، خوردن غذاهای نامتعارف،رفتن به شهربازی‌ها و دیگر پارک‌های سرگرمی و تجدید نظر در دکوراسیون منازل خود و غیره اظهار می کنند.
p6.  لایوز : حالت درماندگی مردمی است که دارای مشغله و مسئولیت زیادی هستند. یک ابر زن را در نظر بگیرید که تمام وقت گرفتار کار خودش است و در عین حال مسئولیت اداره خانه و بچه ها را برعهده دارد، باید خرید و بقیه کارها را نیز انجام دهد.
 
 
عناوین :
  • تشخیص نیروهای بزرگ محیط کلان و واکنش لازم در مقابل آنها
  • محیط اقتصادی
  • محیط طبیعی
  • محیط تکنولوژیک
  • محیط سیاسی/ قانونی
  • رشد، گروه های ذینفع
  • محيط اجتماعی / فرهنگی
 
 

متن بالا فقط قسمتی از اسلایدهای  پاورپوینت میباشد، بعد از پرداخت آنلاین ، نسخه کامل فایل را دانلود نمایید 

تعداد اسلاید : 26
فرمت: پاورپوینت با قابلیت ویرایش

 

فروشگاه ما زیر مجموعه سایت filesell می باشد  که  دارای نماد اعتماد الکترونیکی  دو ستاره  وثبت شده در سامانه ساماندهی می باشد ( از بخش پیوندها قابل بررسی می باشد) بنابراین میتوانید با خیالی آسوده اقدام به خرید با درگاه های امن بانکی  نمایید

در صورت هرگونه مشکل در روند خرید و دریافت فایل از طریق بخش پشتیبانی ویا ایمیل سایت (بخش تماس با ما) مشکل خود را اعلام بفرمایید

در صورت نارضایتی ازفایل میتوانید مبلغ خود را پس بگیرید

با توجه به محدودیت های ایجاد شده توسط برخی از بانکها در خریدهایی با مبالغ کمتر از 5000 تومان مانند بانک ملی و ...،خواهشمند است جهت انجام این قبیل خریدها از کارتهای سایر بانکهای بدون محدودیت مبلغ استفاده فرمایید

امکان 10 بار دانلود با یک پرداخت در 5 روز اینده وجود دارد

 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,200 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 4,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
baresi-mohit-bazryabi-_1918713_3632.zip1.2 MB