با اطمینان خرید کنید

دانلود پروژه طراحی شبکه های آب رسانی

دانلود پروژه طراحی شبکه های آب رسانی

دانلود پروژه بسیار کامل طراحی شبکه های آب رسانی

 

درس مهندسی آب و فاضلاب

 

 

مقدمه:
ايران به عنوان كشوري واقع در منطقه خشك و نيمه خشك جهان در قاره آسيا با روند رو به تزايد جمعيت عدم تناسب زماني و مكاني بارش ها ، رشد روز افزون مصارف آب عدم صرفه جويي واستفاده هاي نا صحيح از آب شرب با چالش ها و معضلات جدي در زمينه تامين آب روبرو خواهد بود. 
بالا بودن مصرف سرانه آب، افزايش جمعيت ، توسعه صنعتي و كشاورزي و هزينه هاي بالاي تامين آب آشاميدني از يك طرف و محدوديت جدي منابع آب از طرف ديگر، باعث شده است تا استفاده بهينه از منابع موجود به يك موضوع حياتي كشور تبديل شود . آمار واطلاعات نشان مي دهد كه عليرغم كمبود منابع آب ، ميزان تقاضاي آب در كشور ، بالاتر از متوسط بين المللي است.ارزش اقتصادي آب و اهميت حفاظت محيط زيست از دلايل ديگر نياز به مديريت تقاضا و اصلاح الگوي مصرف آب مي باشد . 
در همين راستا با در نظر گرفتن الزامات توسعه پايدار( فني، زيست محيطي، مالي، اجتماعي و اداري ) و ارائه راهكارهاي كار آمد و اثر بخش براي مهار كم آبي و الگوي مصرف صحيح اين مهم را در اولويت ويژه اي قرار مي دهد. مسئله كمبود آب را در ايران طبعا نمي توان به سادگي برطرف نمود. فقط با بهره برداري درست از منبع هاي آب كشور،جلوگيري از هدر رفتن آبهاي طبيعي و مهار كردن رودخانه‌ها و ايجاد شبكه‌هاي آب‌رساني ناحيه‌اي در نقاط گوناگون كشور مي‌توان نيازهاي آينده مردم را تأمين نمود.

شبكه آب‌رساني شهرها داراي وظايفي هستند كه مهمترين آنها عبارتند از:

تأمين آب آشاميدني مردم شهر، تأمين آب مورد نياز دستگاهها و تأسيسات بهداشتي از قبيل حمام‌ها،توالت‌ها و غيره...،تأمين آب مورد نياز كارخانه‌هاي كوچك و بزرگ و كارخانه‌هاي كوچك و بزرگ وكارخانه‌هاي گوناگون، تأمين آب لازم براي آبياري فضاهاي سبز و شستشوي خيابانها و آبريزگاهاي همگاني ،تامين آب مورد نياز تاسيسات سازمان‌هاي آتش‌نشاني در مواقع آتش‌سوزي. شبكه مي‌بايست قادر باشد وظايف نامبرده در بالا را به خوبي انجام دهد و حتي در بدترين شرايط نيز اين وظايف را به درستي انجام دهد.

← پروژه ی حاضر طراحی شبکه ی آب رسانی منطقه شهری بین میدان گاز ، میدان رازی ، میدان یخسازی ، سبزه میدان ، خیابان لاکانی و بیمارستان الزهرا  واقع در شهر رشت  می باشد.

 

 • مقدمه
 • دوره طرح
 • محاسبه مساحت فعلي شهر
 • محاسبه جمعيت در پايان دوره طرح
 • تعيين متوسط مصرف سرانه روزانه آب و آب مصرفي شهر
 • شبكه آبرساني حلقوي
 • مدلسازي در برنامهEPANET2.0
 • گراف ها

 این محصول شامل :

 • فایل اجرایی مدلسازي در برنامه  EPANET2.0
  فایل word توضیحات بسیار کامل پروژه ( قابل ویرایش )
 • فایل اکسل متر و براورد پروژه طرح
 • داده های برنامه  به صورت اکسل

 
حجم فایل:2.43 mb

 

 

 

فروشگاه ما زیر مجموعه سایت filesell می باشد  که  دارای نماد اعتماد الکترونیکی  دو ستاره  وثبت شده در سامانه ساماندهی می باشد ( از بخش پیوندها قابل بررسی می باشد) بنابراین میتوانید با خیالی آسوده اقدام به خرید با درگاه های امن بانکی  نمایید

 

در صورت هرگونه مشکل در روند خرید و دریافت فایل از طریق بخش پشتیبانی ویا ایمیل سایت (بخش تماس با ما) مشکل خود را اعلام بفرمایید

 

در صورت نارضایتی ازفایل میتوانید مبلغ خود را پس بگیرید

 

امکان 10 بار دانلود با یک پرداخت در 5 روز اینده وجود دارد

 

 

 

 

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,200 تومان
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 8,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
proje-abresani--_1840341_8185.zip2.4 MB

محبوبترین محصولات

نظرسنجی

مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
filesell