با اطمینان خرید کنید

پاورپوینت سقف سیاک

پاورپوینت سقف سیاک

 

 

 

 

 

مقدمه:

در چهل ﻳﺎ ﭘﻨﺠﺎه ﺳﺎل اﺧﯿﺮ، اﻛﺜﺮ پژوهندگان و ﺻﻨﻌﺖ ﮔﺮاﻧﻲ ﻛﻪ در ﻣﺒﺤﺚ ﺳﻘﻒ ﺑﻪ ﻛﻨﻜﺎش و ﻧﻮآوري ﭘﺮداﺧﺘﻪ اﻧﺪ، ﺻﺮﻓًﺎ ﻳﺎ ﺑﺮ روي ﺗﯿﺮﭼﻪ ها ﻣﺘﻤﺮﻛﺰ ﺷﺪه اﻧﺪ ﻛﻪ دﺳﺘﺮﻧﺞ آنها، اﻧﻮاع ﺗﯿﺮها و ﺗﯿﺮﭼﻪ ها اﻋﻢ از تیر آهن ﻃﺎق ﺿﺮﺑﻲ، ﺗﯿﺮﭼﻪ، تیرآهن، ﺗﯿﺮﻛﺎﻣﭙﻮزﻳﺖ، ﺗﯿﺮﭼﻪ ﻛﺮوﻣﯿﺖ و اﻧﻮاع آﻳتم های دﻳﮕﺮ ﺑﻮده اﺳﺖ و ﻳﺎ آﻧﻜﻪ ﺑﻪ ﺑﻠﻮك های ﭘﺮداﺧﺘﻪ اﻧﺪ ﻛﻪ ﺷﺎﻣﻞ ﺳﻔﺎﻟﻲ، ﺑﺘﻨﻲ، ﺳﯿﭙﻮرﻛﺴﻲ، ﻳﻮﻧﻮﻟﯿﺘﻲ و ﮔﭽﻲ ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ.ﺳﻘﻒ ﺳﯿﺎك ﺑﺎ ﻧﺸﺎﻧﻪ ﮔﯿﺮي ﺑﺮ روي هر دو ﻣﻮﺿﻮع ﺗﯿﺮﭼﻪ و ﺑﻠﻮك و همزمان ﻣﻮﻓﻖ ﺑﻪ ﻳﺎﻓﺖ راه ﺣﻞ بهینه ایﮔﺮدﻳﺪه ﻛﻪ ﺗﻮاﻧﺴﺘﻪ اﺳﺖ ﺑﺎ ﺑﯿﺸﺘﺮﻳﻦ ﻣﯿﺰان از ﺗﺤﺼﯿﻞ ﺧﺼﻮﺻﯿﺎت، ﺑﻪ ﻛﺎرآﻳﻲ های ﺣﺪاﻛﺜﺮي در اﺟﺮا و ﺳﺎل ﻛﺎر اﺟﺮاﻳﻲ ﺣﺎﺻﻞ آﻣﺪه اﺳﺖ.اﻳﻦ مهم ﻃﻲ آزﻣﻮن هایﺑﺴﯿﺎر ﻛﺎري آزﻣﺎﻳﺶ ﺷﺪه ﺑﻪ همراه اﺧﺬ ﻛﻠﯿﻪ ﻣﺪارك ﻋﻠﻤﻲ و ﺣﻘﻮﻗﻲ از ﻣﺮاﺟﻊ ﻣﻌﺘﺒﺮ اﻛﻨﻮن روﺷﻲ اﺳﺖ آزﻣﻮده و اﺟﺮاﻳﻲ در ﺧﺪﻣﺖ ﺻﻨﻌﺖ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن ﻛﻪ ﺑﺎ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﻣﺨﺘﺼﺮ آن ﺑﻪ ﺷﺮح ﻛﻠﻲ آن در ﺑﺨﺶ دیگر خواهیم پرداخت.
 
مرور کلیات:
سقف سیاک یک شیوه اجرای سقف های بتن مسلح تیر و دال میباشد و در این شیوه،پیش از بتن ریزی لازم است شمع های چوبی یا آهنی اجرا و آرماتور گذاری های لازم در تیرچه ها و دال انجام شود.
این روش با حذف اجرای بلوک های سفالی یا سیمانی پر کننده بین تیرچه ضمن کاهش وزن سقف، نشت شیرابه بتن را از فواصل تیرچه ها به حداقل میرساندو منجر به ارتقای کیفیت بتن میشود.همچنین در این روش تیرچه های آماده حذف میشوند و با توجه به فرم و هندسهقالب های سیاک،میتوان آرماتور گذاری تیرچه ها و شبکه مش حرارتی را براحتی انجام داد.این امر باعث صرفه جویی در مصرف میلگرد میگردد و بالاترین کارایی را دارا میباشد.
تاریخچه:
اندیشه تکنولوژی سقف سیاک در سال 1373 زایش یافت ودر سال 1375 در پروژه تعاونی مسکن دیزل الکتریک واقع در شهر جدید پردیس امکان تجزیه و ساخت آن میسر گردید.پس از 2 سال پژوهش و کار سخت و تجربه،سقف سیاک با شماره ثبت 26080 ثبت گردید.
 
 
 
مقدمه:
مرور کلیات:
تاریخچه:
جزئیات سقف:
ابعاد و اندازه ها:
روش اجرا:
چگونگی اجرا:
ویژگی ها:
معایب:
مقایسه از نظر وزن:
مقایسه از نظر زمان اجرا:
مقایسه وابستگی به مصالح خارجی:
 

متن بالا فقط قسمتی از اسلایدهای  پاورپوینت میباشد، بعد از پرداخت آنلاین ، نسخه کامل فایل را دانلود نمایید 

تعداد اسلاید : 18
فرمت: پاورپوینت با قابلیت ویرایش

 

فروشگاه ما زیر مجموعه سایت filesell می باشد  که  دارای نماد اعتماد الکترونیکی  دو ستاره  وثبت شده در سامانه ساماندهی می باشد ( از بخش پیوندها قابل بررسی می باشد) بنابراین میتوانید با خیالی آسوده اقدام به خرید با درگاه های امن بانکی  نمایید

در صورت هرگونه مشکل در روند خرید و دریافت فایل از طریق بخش پشتیبانی ویا ایمیل سایت مشکل خود را اعلام بفرمایید

در صورت نارضایتی ازفایل میتوانید مبلغ خود را پس بگیرید

با توجه به محدودیت های ایجاد شده توسط برخی از بانکها در خریدهایی با مبالغ کمتر از 5000 تومان مانند بانک ملی و ...،خواهشمند است جهت انجام این قبیل خریدها از کارتهای سایر بانکهای بدون محدودیت مبلغ استفاده فرمایید

امکان 10 بار دانلود با یک پرداخت در 5 روز اینده وجود دارد

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,950 تومان
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 5,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
saghfe-siyak_1830281_9637.zip2.8 MB

پاورپوینت سقف های هالوکور

پاورپوینت سقف های هالوکور           پیش تنیدگی چیست؟▶ گرچه بتن در گذشته مدت های مدیدی به عنوان مصالح ساختمانی به کار می رفت, اما به هیچ عنوان مصالح سازه ای مناسبی محسوب نشده و قابل رقابت با فولاد, سنگ و چوب نبود. چرا که بر خلاف مقاومت فشاری بالا, در برابر تنش های کششی, بسیار ضعیف عمل می کند. به همین علت از بتن صرفاً به عنوان مصالح بنایی استفاده می شد. بعدها مهندسین برای غلبه بر این ضعف, ترکیبی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,500 تومان 4,950 تومان 10% تخفیف